Bestuur

 

Bestuur Siepeljonkers

Bestuur

Ons bestuur bestaat momenteel uit 11 leden tussen de 19 en 25 jaar. Hiervan vertegenwoordigen 5 personen een commissie, de rest vormt het dagelijks bestuur, of een afvaardiging. Er wordt regelmatig bij het StadsfcafĂ© vergaderd door het bestuur. Daarin worden diverse zaken behandeld waaronder de carnavalsplanning, de voortgang binnen diverse commissies, eventuele aanstelling van nieuwe bestuursleden en de begroting enz. Daarnaast vindt er na afloop van iedere activiteit een evaluatie plaats. 

Tijdens de carnavalstijd zijn de leden van het bestuur uiteraard ook volop aanwezig, en maken ze deel uit van het Groot Gevolg van de Siepeljonkers. Naast al dat serieuze, dus ook tijd voor het nodige vermaak! 

Wil jij zelf je steentje bijdragen binnen de carnaval, dan kun je altijd een van de eerdergenoemden aanspreken!

Pim Bank
Voorzitter, afvaardiging Othmarridders 
voorzitter@siepeljonkers.nl

Demi Weustink
Secretaris 
secretaresse@siepeljonkers.nl

Tom Borgerink
Penningmeester
penningmeester@siepeljonkers.nl

Jesse Schulten
Vorst
vorst@siepeljonkers.nl

Mike de Winder
Activiteitencommissie 
activiteitencommissie@siepeljonkers.nl

Twan Engbers
Feestcommissie 
feestcommissie@siepeljonkers.nl

Rachel Schulten & Tessa Arens
Kledingcommissie
kledingcommissie@siepeljonkers.nl

Lauren Brunnikhuis
Pers & Propagandacommissie
perspropagandacommissie@siepeljonkers.nl

Youri Rekers & Pim Eertman
Wagenbouwcommissie
wagenbouw@siepeljonkers.nl